Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Mapa

      Nawigacja

      Poniżej możliwe jest wygenerowanie na urządzeniu mobilnym drogi od aktualnego położenia do wybranej tabliczki.

      Tabliczki

      Lp. Strona Test Numer Nazwa Dzielnica
      1. Opis Test 1 Budynek PAST-y Śródmieście
      2. Opis Test 8 Antonin Ochota
      3. Opis Test 9 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego Ochota
      4. Opis Test 10 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego Ochota
      5. Opis Test 11 Dom Akademicki Ochota
      6. Opis Test 12 Instytut Radowy Ochota
      7. Opis Test 15 Reduta KALISKA Ochota
      8. Opis Test 16 Reduta WAWELSKA Ochota
      9. Opis Test 17 Zieleniak Ochota
      10. Opis Test 18 Daab Witold Karol Wola
      11. Opis Test 19 Perlikowski Wiesław Targówek
      12. Opis Test 20 Salamucha Jan Wola
      13. Opis Test 21 Sokołowski Mieczysław Kazimierz Wilanów
      14. Opis Test 27 Reduta BANK POLSKI Śródmieście
      15. Opis Test 29 Walki na Ryglu Śródmieście
      16. Opis Test 34 Barykada Żyrardów Śródmieście
      17. Opis Test 64 Batalion AK "Miotła" Żoliborz
      18. Opis Test 75 Pułk AK "Baszta" Żoliborz
      19. Opis Test 81 Zgrupowanie AK "Gurt" Żoliborz
      20. Opis Test 83 Zgrupowanie AK "Leśnik" Żoliborz
      21. Opis Test 87 GLORIA VICTIS Żoliborz
      22. Opis Test 88 Grobowiec dowódców AK Żoliborz
      23. Opis Test 89 Kwatera na Łączce Żoliborz
      24. Opis Test 111 Siedziba Gestapo Śródmieście
      25. Opis Test 116 Radomska Maria Joanna Ursynów
      26. Opis Test 118 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 Śródmieście
      27. Opis Test 120 Walki o Uniwersytet Warszawski Śródmieście
      28. Opis Test 124 Műller Aleksander Żoliborz
      29. Opis Test 142 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK Śródmieście
      30. Opis Test 170 Zaorski Andrzej Ochota
      31. Opis Test 180 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej Śródmieście
      32. Opis Test 182 Lewandowski Zbigniew Mokotów
      33. Opis Test 187 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego Mokotów
      34. Opis Test 200 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych Śródmieście
      35. Opis Test 202 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego Wola
      36. Opis Test 204 Zgrupowanie AK "Chrobry II” Wola
      37. Opis Test 205 Walki na Towarowej Wola
      38. Opis Test 206 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski Wola
      39. Opis Test 208 Zdobycie Gęsiówki Wola
      40. Opis Test 210 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych Śródmieście
      41. Opis Test 211 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 Śródmieście
      42. Opis Test 212 Batalion szturmowy AK "Odwet II" Ochota
      43. Opis Test 215 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA Wola
      44. Opis Test 216 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK Żoliborz
      45. Opis Test 218 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” Wola
      46. Opis Test 219 Filmowcy Armii Krajowej Wola
      47. Opis Test 220 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL Bemowo
      48. Opis Test 221 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW Białołęka
      49. Opis Test 222 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK Bielany
      50. Opis Test 223 Grupa Artyleryjska "Granat” Mokotów
      51. Opis Test 224 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI Praga-Półudnie
      52. Opis Test 225 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" Praga-Północ
      53. Opis Test 226 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK Rembertów
      54. Opis Test 227 Reduta BRÓDNOWSKA Targówek
      55. Opis Test 228 Szpitale placówki "Kordian" Ursus
      56. Opis Test 229 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” Mokotów
      57. Opis Test 230 Oddział Bojowy AK "Skryty” Wawer
      58. Opis Test 231 5. kompania III Rejonu "Dęby” Wesoła
      59. Opis Test 232 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich Wilanów
      60. Opis Test 233 Baza Lotnicza "Łużyce” Włochy
      61. Opis Test 234 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański Żoliborz
      62. Opis Test 235 Kompania AK por. "Gryfa” Ursynów
      63. Opis Test 238 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK Bemowo
      64. Opis Test 239 Żołnierze Wyklęci Bemowo
      65. Opis Test 240 MALI POWSTAŃCY Białołęka
      66. Opis Test 241 Akcja oddziału AK "Osjan” Bielany
      67. Opis Test 242 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” Bielany
      68. Opis Test 243 Reduta ALKAZAR Mokotów
      69. Opis Test 244 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" Mokotów
      70. Opis Test 245 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" Mokotów
      71. Opis Test 246 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy Wola
      72. Opis Test 247 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom Praga-Półudnie
      73. Opis Test 248 Fieldorf Emil gen. Praga-Półudnie
      74. Opis Test 249 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” Praga-Północ
      75. Opis Test 250 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” Praga-Północ
      76. Opis Test 251 Żurowski Antoni płk Praga-Północ
      77. Opis Test 252 Dziesięciu Powieszonych Rembertów
      78. Opis Test 253 Obóz NKWD w Rembertowie Rembertów
      79. Opis Test 254 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych Śródmieście
      80. Opis Test 255 Właz do kanału przy placu Krasińskich Śródmieście
      81. Opis Test 256 Cichociemni Śródmieście
      82. Opis Test 257 Zamach na Kutscherę Śródmieście
      83. Opis Test 258 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” Śródmieście
      84. Opis Test 259 Zdobycie Komendy Policji Śródmieście
      85. Opis Test 260 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu Śródmieście
      86. Opis Test 261 Wybuch transportera ładunków Śródmieście
      87. Opis Test 262 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada Targówek
      88. Opis Test 263 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 Targówek
      89. Opis Test 264 Szare Szeregi Ursus
      90. Opis Test 265 Rodowicz Jan "Anoda” Ursynów
      91. Opis Test 266 Herman Władysław Ursynów
      92. Opis Test 267 Pomnik GÓRA LOTNIKA Wawer
      93. Opis Test 268 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim Wawer
      94. Opis Test 269 Śmigielski Manswet Wesoła
      95. Opis Test 270 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” Wilanów
      96. Opis Test 271 Grób wojenny sześciu podchorążych AK Włochy
      97. Opis Test 272 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" Włochy
      98. Opis Test 273 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” Włochy
      99. Opis Test 274 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” Włochy
      100. Opis Test 275 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" Włochy
      101. Opis Test 276 Batalion AK "Żubr" Żoliborz
      102. Opis Test 277 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” Żoliborz
      103. Opis Test 278 Twierdza "Zmartwychwstanek" Żoliborz
      104. Opis Test 279 Sowiecki Trybunał Wojenny Praga-Północ
      105. Opis Test 280 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie Praga-Północ
      106. Opis Test 281 Kwatera główna NKWD Praga-Północ
      107. Opis Test 282 Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 Włochy
      108. Opis Test 283 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej Włochy
      109. Opis Test 284 Główny Zarząd Informacji Wojskowej Ochota
      110. Opis Test 285 Więzienie Pawiak Śródmieście
      111. Opis Test 286 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów Mokotów
      112. Opis Test 287 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego Śródmieście
      113. Opis Test 288 Dom Janka Bytnara Żoliborz
      114. Opis Test 289 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego Ochota
      115. Opis Test 290 Baczyński Krzysztof Kamil Śródmieście
      116. Opis Test 291 Dom profesorów Śródmieście
      117. Opis Test 292 Rowecki Stefan "Grot” gen. Śródmieście
      118. Opis Test 293 Akcja "Góral" Śródmieście
      119. Opis Test 294 Obrona Pałacyku Michla Wola
      120. Opis Test 295 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY Żoliborz
      121. Opis Test 296 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego Praga-Północ
      122. Opis Test 297 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego Praga-Północ
      123. Opis Test 298 Pilecki Witold rtm. Praga-Północ
      124. Opis Test 309 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP Powiaty sąsiednie
      125. Opis Test 313 Beli vel Jedigar Praga-Półudnie
      126. Opis Test 333 Słowacy w Powstaniu Warszawskim Śródmieście
      127. Opis Test 334 Fedorońko - Rodzina Praga-Północ
      128. Opis Test 335 Leski Kazimierz Śródmieście
      129. Opis Test 336 Obrona przekopu i barykady powstańczej Śródmieście
      130. Opis Test 337 Baszmakow Wiktor Wola
      131. Opis Test 338 Szirtładze Irena Żoliborz
      132. Opis Test 339 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej Śródmieście
      133. Opis Test 341 Jankowski Stanisław Wola
      134. Opis Test 351 Kopiec Powstania Warszawskiego Mokotów
      135. Opis Test 352 Pomnik Powstania Warszawskiego Śródmieście
      136. Opis Test 353 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie Wilanów
      137. Opis Test 354 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli Wola
      138. Opis Test 355 Reduta KRÓLEWSKA 16 Śródmieście
      139. Opis Test 356 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW Powiaty sąsiednie
      140. Opis Test 357 OBROŻA - Rejon II CELKÓW Powiaty sąsiednie
      141. Opis Test 358 Szare Szeregi Powiaty sąsiednie
      142. Opis Test 359 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN Powiaty sąsiednie
      143. Opis Test 360 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ Powiaty sąsiednie
      144. Opis Test 361 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN Powiaty sąsiednie
      145. Opis Test 362 Wróbel Stanisław Powiaty dalsze
      146. Opis Test 363 Obwód GARWOLIN Powiaty dalsze
      147. Opis Test 364 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK Powiaty dalsze
      148. Opis Test 365 Obwód SIEDLCE Powiaty dalsze
      149. Opis Test 366 Obwód SOCHACZEW Powiaty dalsze
      150. Opis Test 367 Obwód GRÓJEC Powiaty dalsze
      151. Opis Test 368 Obwód WĘGRÓW Powiaty dalsze
      152. Opis Test 369 Obwód PUŁTUSK Powiaty dalsze
      153. Opis Test 370 Ośrodek GABKA - OSA Powiaty dalsze
      154. Opis Test 371 Kusociński Janusz Powiaty dalsze