Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Idea gry

      Do zakończenia Gry pozostało:

      Do rozpoczęcia Gry pozostało:

      Gra zakończyła się!

      Mapa

      Nawigacja

      Poniżej możliwe jest wygenerowanie na urządzeniu mobilnym drogi od aktualnego położenia do wybranej tabliczki.

      Wykaz miejsc

      Lp. Nazwa Test Dzielnica
      1. Budynek PAST-y (1) Śródmieście
      2. Antonin (2) Ochota
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego (3) Ochota
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego (4) Ochota
      5. Dom Akademicki (5) Ochota
      6. Instytut Radowy (6) Ochota
      7. Reduta KALISKA (7) Ochota
      8. Reduta WAWELSKA (8) Ochota
      9. Zieleniak (9) Ochota
      10. Daab Witold Karol (10) Wola
      11. Perlikowski Wiesław (11) Targówek
      12. Salamucha Jan (12) Wola
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz (13) Wilanów
      14. Reduta BANK POLSKI (14) Śródmieście
      15. Walki na Ryglu (15) Śródmieście
      16. Barykada Żyrardów (16) Śródmieście
      17. Batalion AK "Miotła" (17) Żoliborz
      18. Pułk AK "Baszta" (18) Żoliborz
      19. Zgrupowanie AK "Gurt" (19) Żoliborz
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik" (20) Żoliborz
      21. GLORIA VICTIS (21) Żoliborz
      22. Grobowiec dowódców AK (22) Żoliborz
      23. Kwatera na Łączce (23) Żoliborz
      24. Siedziba Gestapo (24) Śródmieście
      25. Radomska Maria Joanna (25) Ursynów
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 (26) Śródmieście
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski (27) Śródmieście
      28. Műller Aleksander (28) Żoliborz
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK (29) Śródmieście
      30. Zaorski Andrzej (30) Ochota
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej (31) Śródmieście
      32. Lewandowski Zbigniew (32) Mokotów
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (33) Mokotów
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych (34) Śródmieście
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego (35) Wola
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II” (36) Wola
      37. Walki na Towarowej (37) Wola
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski (38) Wola
      39. Zdobycie Gęsiówki (39) Wola
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych (40) Śródmieście
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 (41) Śródmieście
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II" (42) Ochota
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA (43) Wola
      44. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK (44) Żoliborz
      45. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” (45) Wola
      46. Filmowcy Armii Krajowej (46) Wola
      47. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL (47) Bemowo
      48. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (48) Białołęka
      49. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK (49) Bielany
      50. Grupa Artyleryjska "Granat” (50) Mokotów
      51. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (51) Praga-Południe
      52. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" (52) Praga-Północ
      53. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK (53) Rembertów
      54. Reduta BRÓDNOWSKA (54) Targówek
      55. Szpitale placówki "Kordian" (55) Ursus
      56. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” (56) Mokotów
      57. Oddział Bojowy AK "Skryty” (57) Wawer
      58. 5. kompania III Rejonu "Dęby” (58) Wesoła
      59. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich (59) Wilanów
      60. Baza Lotnicza "Łużyce” (60) Włochy
      61. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański (61) Żoliborz
      62. Kompania AK por. "Gryfa” (62) Ursynów
      63. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (63) Bemowo
      64. Żołnierze Wyklęci (64) Bemowo
      65. MALI POWSTAŃCY (65) Białołęka
      66. Akcja oddziału AK "Osjan” (66) Bielany
      67. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” (67) Bielany
      68. Reduta ALKAZAR (68) Mokotów
      69. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" (69) Mokotów
      70. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" (70) Mokotów
      71. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy (71) Wola
      72. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom (72) Praga-Południe
      73. Fieldorf Emil gen. (73) Praga-Południe
      74. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” (74) Praga-Północ
      75. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” (75) Praga-Północ
      76. Żurowski Antoni płk (76) Praga-Północ
      77. Dziesięciu Powieszonych (77) Rembertów
      78. Obóz NKWD w Rembertowie (78) Rembertów
      79. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych (79) Śródmieście
      80. Właz do kanału przy placu Krasińskich (80) Śródmieście
      81. Cichociemni (81) Śródmieście
      82. Zamach na Kutscherę (82) Śródmieście
      83. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” (83) Śródmieście
      84. Zdobycie Komendy Policji (84) Śródmieście
      85. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu (85) Śródmieście
      86. Wybuch transportera ładunków (86) Śródmieście
      87. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada (87) Targówek
      88. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 (88) Targówek
      89. Szare Szeregi (89) Ursus
      90. Rodowicz Jan "Anoda” (90) Ursynów
      91. Herman Władysław (91) Ursynów
      92. Pomnik GÓRA LOTNIKA (92) Wawer
      93. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (93) Wawer
      94. Śmigielski Manswet (94) Wesoła
      95. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” (95) Wilanów
      96. Grób wojenny sześciu podchorążych AK (96) Włochy
      97. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" (97) Włochy
      98. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” (98) Włochy
      99. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” (99) Włochy
      100. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" (100) Włochy
      101. Batalion AK "Żubr" (101) Żoliborz
      102. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” (102) Żoliborz
      103. Twierdza "Zmartwychwstanek" (103) Żoliborz
      104. Sowiecki Trybunał Wojenny (104) Praga-Północ
      105. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie (105) Praga-Północ
      106. Kwatera główna NKWD (106) Praga-Północ
      107. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 (107) Włochy
      108. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej (108) Włochy
      109. Główny Zarząd Informacji Wojskowej (109) Ochota
      110. Więzienie Pawiak (110) Śródmieście
      111. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów (111) Mokotów
      112. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego (112) Śródmieście
      113. Dom Janka Bytnara (113) Żoliborz
      114. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego (114) Ochota
      115. Baczyński Krzysztof Kamil (115) Śródmieście
      116. Dom profesorów (116) Śródmieście
      117. Rowecki Stefan "Grot” gen. (117) Śródmieście
      118. Akcja "Góral" (118) Śródmieście
      119. Obrona Pałacyku Michla (119) Wola
      120. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY (120) Żoliborz
      121. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (121) Praga-Północ
      122. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (122) Praga-Północ
      123. Pilecki Witold rtm. (123) Praga-Północ
      124. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP (124) Powiaty sąsiednie
      125. Veli bej Jedigar (125) Praga-Południe
      126. Słowacy w Powstaniu Warszawskim (126) Śródmieście
      127. Fedorońko - Rodzina (127) Praga-Północ
      128. Leski Kazimierz (128) Śródmieście
      129. Obrona przekopu i barykady powstańczej (129) Śródmieście
      130. Baszmakow Wiktor (130) Wola
      131. Szirtładze Irena (131) Żoliborz
      132. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej (132) Śródmieście
      133. Jankowski Stanisław (133) Wola
      134. Kopiec Powstania Warszawskiego (134) Mokotów
      135. Pomnik Powstania Warszawskiego (135) Śródmieście
      136. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie (136) Wilanów
      137. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli (137) Wola
      138. Reduta KRÓLEWSKA 16 (138) Śródmieście
      139. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (139) Powiaty sąsiednie
      140. OBROŻA - Rejon II CELKÓW (140) Powiaty sąsiednie
      141. Szare Szeregi (141) Powiaty sąsiednie
      142. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN (142) Powiaty sąsiednie
      143. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ (143) Powiaty sąsiednie
      144. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN (144) Powiaty sąsiednie
      145. Wróbel Stanisław (145) Powiaty dalsze
      146. Obwód GARWOLIN (146) Powiaty dalsze
      147. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK (147) Powiaty dalsze
      148. Obwód SIEDLCE (148) Powiaty dalsze
      149. Obwód SOCHACZEW (149) Powiaty dalsze
      150. Obwód GRÓJEC (150) Powiaty dalsze
      151. Obwód WĘGRÓW (151) Powiaty dalsze
      152. Obwód PUŁTUSK (152) Powiaty dalsze
      153. Ośrodek GABKA - OSA (153) Powiaty dalsze
      154. Kusociński Janusz (154) Powiaty dalsze